Aktualności

Mostostal Puławy na XXV Święcie Roweru

Mostostal Puławy na XXV Święcie RoweruMostostal Puławy był jednym ze sponsorów zorganizowanego w niedzielę 24 czerwca 2018 w Lubartowie  XXV Święta Roweru. Ponad 9 tysięcy rowerzystów wzięło udział. Uczestnicy przez całą niedzielę jeździli po siedmiu trasach. Pierwsza liczyła 17 km, druga i trzecia po 34 km, czwarta 62 km, a piąta 36 km, szósta 31 i siódma 26. Wszystkie zlokalizowane były w obrębie Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego.

Mostostal Puławy S.A. najlepszą firmą budowlaną w 22. edycji Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny „Złota Setka 2017”

Mostostal Puławy S.A. najlepszą firmą budowlaną w 22. edycji Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny „Złota Setka 2017”W czwartek 21 czerwca 2018 roku. podczas uroczystej gali zorganizowanej przez redakcję Dziennika Wschodniego, nagrodzono zwycięskie firmy 22. edycji Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny „Złota Setka 2017”. Mostostal Puławy S.A. otrzymał wyróżnienie jaki Najlepszą Firma Budowlana.

Czytaj więcej...

Mostostal Puławy S.A. wyróżniony w rankingu „ORŁY WPROST”

Mostostal Puławy S.A. wyróżniony w rankingu „ORŁY WPROST”Mostostal Puławy S.A. odebrał dyplom „ORŁY WPROST” w dniu 5 czerwca 2018r. To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju i na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski.

Czytaj więcej...

Mostostal Puławy S.A. nagrodzony „Białym Listkiem CSR” Polityki

„Biały Listek CSR” Polityki otrzymują firmy, które deklarują wdrażanie wszystkich najistotniejszych kategorii zarządczych rekomendowanych przez normę ISO 26000 (np. praktyki z zakresu pracy, w tym sformalizowany system ocen pracowniczych, system zarządzania wpływem środowiskowym, zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej) oraz ciągle doskonalą swoje działania w tym zakresie na rzecz efektywnego zarządzania wpływem swojej firmy na otoczenie.

Czytaj więcej...

XXIV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego Autostrada – Polska w Kielcach

XXIV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego Autostrada – Polska w KielcachMostostal Puławy S.A. zaprezentował się podczas XXIV Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada – Polska w dn. 08-10.05.2018r. w Kielcach.

Czytaj więcej...

Biuletyn Firmy

Mostpress 02/2017

Multimedia

Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.