Spotkanie BUDUJ ZE STALI w ramach site visit – Warsaw Spire, 13.03.2018 r.

Warsaw Spire jest obecnie najwyższym obiektem biurowym w Warszawie i jednym z najwyższych biurowców w Europie. Spotkanie odbyło się na 38. piętrze budynku. Wzięli w nim udział projektanci, architekci oraz pracownicy naukowi uczelni technicznych.

Konferencję otworzył Prezes Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych Tadeusz Rybak (Prezes Zarządu MOSTOSTAL PUŁAWY S.A.). Witając uczestników wydarzenia, Prezes PIKS wyraził podziw nad budynkiem Warsaw Spire, robiącym wrażenie zarówno od strony technologicznej, jak i estetycznej.

Pierwszą prezentację wygłosił Krzysztof Owczarczyk – Kierownik Budowy kompleksu Warsaw Spire, który przybliżył techniczną charakterystykę całej inwestycji. O konstrukcji nośnej budynku opowiedziała również mgr inż. Agnieszka Franiel – Kierownik Projektu w firmie ZEMAN HDF sp. z o.o.

Drugą część spotkania przeznaczono na omówienie kwestii projektowych i realizacyjnych restauracji Genesis, wchodzącej w skład kompleksu biurowego – nowoczesnego, futurystycznego obiektu niemal w całości wykonanego ze stali i szkła. O zastosowaniu elementów łukowych w tym obiekcie opowiedział mgr inż. Michał Kucharski, Kierownik Projektu w firmie KERSTEN EUROPE sp. z o.o.

Temat struktury rur okrągłych restauracji Genesis poruszyła następnie Katarzyna Jóźwiak – Kierownik Projektu, reprezentująca firmie ZEMAN HDF sp. z o.o. Jej wystąpienie uzupełnił o kwestia montażowe mgr inż. Wojciech Brzozowski – Kierownik Budowy nadzorujący prace nad obiektem.

Konferencja zakończyła się lunchem w restauracji Genesis, podczas którego wśród uczestników wywiązała się krótka dyskusja do której zaprosił Prezes PIKS, Tadeusz Rybak.

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2018

Multimedia

Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.