Diamenty z woj. lubelskiego rozdane – Mostostal Puławy zajął III m-ce

We wtorek 8 maja w Lublinie wręczono Diamenty Forbesa dla firm z woj. lubelskiego. W tym roku w regionie uhonorowano 41 laureatów.

W jedenastej edycji Diamentów redakcja miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. Analitycy i eksperci wyceniali firmy, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową. Galę wręczenia Diamentów Forbesa poprowadził Roman Młodkowski.

W trójce najszybciej rosnących dużych firm (przychody powyżej 250 mln zł) znalazły się STALMA S A, PH CONKRET SP Z O O oraz MASTERMEDIA CIOCZEK I WÓJCIAK.

MOSTOSTAL PUŁAWY S A. znalazł się wśród firm średnich (przychody od 50 do 250 mln zł) i zajął III MIEJSCE w rankingu Miesięcznika Forbes.

Wśród spółek małych (przychody od 5 do 50 mln zł) najszybciej swoją wartość zwiększały ZOOMTECH SP Z O O, 3D SP Z O O i PPHU ECO SKÓR BIŃKOWSKI KOZŁOWSKI SPÓŁKA JAWNA.

Diamenty z woj. lubelskiego rozdane – Mostostal Puławy zajął III m-ce Diamenty z woj. lubelskiego rozdane – Mostostal Puławy zajął III m-ce Diamenty z woj. lubelskiego rozdane – Mostostal Puławy zajął III m-ce

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2018

Multimedia

Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.