Mostostal Puławy S.A. nagrodzony „Białym Listkiem CSR” Polityki

„Biały Listek CSR” Polityki otrzymują firmy, które deklarują wdrażanie wszystkich najistotniejszych kategorii zarządczych rekomendowanych przez normę ISO 26000 (np. praktyki z zakresu pracy, w tym sformalizowany system ocen pracowniczych, system zarządzania wpływem środowiskowym, zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej) oraz ciągle doskonalą swoje działania w tym zakresie na rzecz efektywnego zarządzania wpływem swojej firmy na otoczenie.

Podczas uroczystej gali w tygodniku POLITYKA 9 firm otrzymało Złoty Listek CSR POLITYKI, 21 – Srebrny, a 36 – Biały. – To wyjątkowy dzień dla firm, które chcą i potrafią działać odpowiedzialnie – mówił podczas gali wręczania dyplomów z Listkami CSR POLITYKI Jerzy Baczyński, redaktor naczelny tygodnika. I zwrócił uwagę na to, jak ważna jest rzetelna komunikacja w obecnych realiach, kiedy każdy posiadacz smartfona staje się źródłem mniej lub bardziej wiarygodnych informacji. Goście gali – ponad stu przedstawicieli firm, które wypełniły ankietę i wzięły udział w naszym zestawieniu – wysłuchali także wykładu publicysty Edwina Bendyka o wpływie nowoczesnych technologii na życie jednostki, ale także całych gospodarek i państw.

Kulminacyjnym punktem spotkania było wręczenie dyplomów z Listkami CSR POLITYKI oraz wspólne zdjęcia laureatów.

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2018

Multimedia

Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.