VIII Międzynarodowa Konferencja "Kapitał intelektualny jako szansa na poprawę jakości zarządzania w warunkach globalizacji INTELLECT 2005"

W dniach 25-26 listopada 2005r. Mostostal Puławy S.A. jako jeden ze sponsorów uczestniczył w VIII Międzynarodowej Konferencji "Kapitał intelektualny jako szansa na poprawę jakości zarządzania w warunkach globalizacji INTELLECT 2005", która odbyła się w Kazimierzu Dolnym. Konferencję zorganizował Zakład Ekonomiki Jakości i Zarządzania Wiedzą Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie pod kierunkiem Pani prof. Elżbiety Skrzypek. Celem konferencji było ukazanie istoty i znaczenia kapitału intelektualnego jako zasobu niematerialnego, który w warunkach globalizacji i gospodarki opartej na wiedzy, a także postępującej zmienności otoczenia pełni znaczącą rolę wpływając na kształtowanie wartości każdej organizacji. Podczas 3-dnowej konferencji wygłoszono ok. 100 wykładów.

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2018

Multimedia

Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.