Izoler elewacji (docieplenia budynków)

Mostostal Puławy S.A. to wykonawca specjalistycznych prac budowlanych w Polsce i za granicą.

Specjalizujemy się w produkcji i montażu konstrukcji stalowych, montażu kotłów energetycznych różnego typu, instalacji dla przemysłu chemicznego, elektrofiltrów, w wykonawstwie i montażu instalacji oczyszczania spalin, wykonujemy również prace ogólnobudowlane. Nasza Spółka dynamicznie rozwija swoją działalność eksportową, która stanowi ważny segment działalności. Posiadamy doświadczenie oraz niezbędne uprawnienia do samodzielnego prowadzenia robót na rynkach zagranicznych.

Na budowy zlokalizowane w Niemczech (okolice Kolonii i Düsseldorfu) poszukujemy kandydata na stanowisko:

Najważniejsze zadania i obowiązki na oferowanym stanowisku:

  • Wykonywanie dociepleń w systemach Alsecco, STO, Weber, Brillux (styropian, wełna mineralna, styrodur),
  • Wykonywanie tynków strukturalnych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dopuszczenie do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku Izoler elewacji (umiejętność  wykonywania  tynku strukturalnego – warunek konieczny),
  • Dyspozycyjność i gotowość do relokacji na jeden z kontraktów na terenie Niemiec,
  • Prawo jazdy kat. B (warunek pożądany).

Informacje dodatkowe:

Wynagrodzenie i inne warunki zatrudnienia zależeć będą od Państwa kwalifikacji, kompetencji i dotychczasowej kariery zawodowej. Mostostal Puławy zapewnia zakwaterowanie w mieszkaniach służbowych oraz transport z miejsca zakwaterowania na budowę.

Razem z życiorysem prosimy o przesłanie kopii świadectw i innych dokumentów potwierdzających przebieg kariery zawodowej.

Informacji dodatkowe uzyskać można pod numerem telefonu: +49 2132 759 576

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44