Mostostal Puławy S.A. w ramach Generalnego Wykonawstwa realizuje obiekty w następujących segmentach rynku:
Most im. Jana Pawła II przez rz. Wisłę w PuławachArena Łódź - hala sportowo - widowiskowa w Łodzi Wytwórnia Melaminy III w Zakładach Azotowych Montaż 3 elektrofiltrów w zakładach celulozy Stendal w Niemczech

Usługi budowlano-montażowe świadczone przez Mostostal Puławy:

  • Wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych, w tym ze stali stopowych i kwasoodpornych
  • Montaż instalacji technologicznych, maszyn i urządzeń w zakładach wielu branż przemysłowych
  • Budowa i uruchamianie instalacji ochrony środowiska
  • Projektowanie konstrukcji stalowych i instalacji technologicznych
  • Budowa, remonty i utrzymanie obiektów mostowych
  • Wykonawstwo i montaż specjalistycznych instalacji rurociągowych, w tym podlegających odbiorom UDT

Mostostal Puławy S.A. posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę spawaczy, legitymującą się uprawnieniami UDT, SLV, TÜV.

Świadczone usługi spawalnicze: ręczne spawanie łukowe, spawanie łukowe samoosłonowym drutem proszkowym, spawanie łukiem krytym jednym drutem elektrodowym, spawanie metodą MIG, spawanie metodą MAG, spawanie łukowe w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym, spawanie łukowe w osłonie gazu obojętnego drutem proszkowym, spawanie metodą TIG, zgrzewanie łukiem ciągnionym kołków w osłonie łuku tuleją ceramiczną lub gazem osłonowym.

Mostostal Puławy S.A. świadczy specjalistyczne usługi dźwigowe na terenie całej Polski. Udźwig sprzętu dźwigowego w zakresie od 10t do 100t.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i nowoczesnym sprzętem (żurawie samochodowe, żurawie terenowe, żurawie gąsienicowe, żurawie wieżowe, podnośniki koszowe, podnośniki teleskopowe).

Żuraw samochodowy AC 80 Żuraw samochodowy AC 55 Żuraw samochodowy T321 Żuraw terenowy A450

Spółka dynamicznie rozwija swoją działalność eksportową, która od najwcześniejszych lat istnienia firmy stanowi poważny segment jej działalności.
Obecnie Mostostal z dużym powodzeniem działa na rynkach: niemieckim, szwajcarskim, austriackim, szwedzkim, norweskim, fińskim oraz duńskim, gdzie specjalizuje się w budowie i montażu kotłów energetycznych różnego typu, elektrofiltrów, wykonawstwie i montażu instalacji oczyszczania spalin. W realizacji usług eksportowych Mostostal Puławy współpracuje z dużymi światowymi korporacjami operującymi na całym świecie.

Pracownia Badań Nieniszczących wykonuje badania:

  • nieniszczące: radiograficzne, ultradźwiękowe, magnetyczno-proszkowe, penetracyjne i wizualne (możliwość prześwietleń do 100 mm grubości materiału)
  • niszczące: mechaniczne, wytrzymałościowe, metalograficzne


Kontakt:
Pracownia Badań Nieniszczących
tel. 81 473 12 73
Kierownik - Jerzy Kubiś

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WKS

wks

Biuro Projektowe

Biuro Projektowe

Wyposażenie techniczne

Wyposażenie techniczne

Biuro w Niemczech

Biuro w Niemczech

Oferty pracy

50 lat Mostostalu Puławy

Aktualności

To warto przeżyć - PIELGRZYMKA ROWEROWA PUŁAWY-CHEŁM-RZYM W DNIACH 24 CZERWCA – 8 LIPCA 2017r.

W niezwykłej pielgrzymce Puławy-Chełm-Rzym uczestniczyło 17 osób, w tym prezes zarządu Mostostal Puławy S.A. Tadeusz Rybak. Przygotowania do wyprawy zaczęły się znacznie wcześniej. Treningi, serwis roweru, rezerwacja hoteli, opracowanie trasy.

W dzień wyjazdu pogoda nie rozpieszczała pielgrzymów, ale w trakcie podróżowania do Rzymu wszystko układało się pomyślnie.

Na trasie przejazdu przez 5 krajów (Polska-Słowacja-Węgry-Słowenia-Włochy) nie brakowało wrażeń. Pielgrzymi musieli wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale również siłą psychiczną. Piekące Słońce i rozgrzany asfalt powodowały, że koła rowerów rozgrzane były do czerwoności. Kolejne pagórki i górki były wyzwaniem, z którym trzeba było się zmierzyć.

Wszystko wynagradzały piękne widoki i wspaniała atmosfera, którą moderował ks. Karol Mazur – ojciec duchowny wyprawy. Każdego dnia inne miasto, odpoczynek, a nazajutrz śniadanie, msza Św. i w drogę.

Wsparciem technicznym pielgrzymki zajął się Mostostal Puławy udostępniając 2 samochody, a nad właściwym rozłożeniem obciążenia czuwał niezawodny trener Adam Wojewódka.

Kolejne dystanse i średnia 145 km dziennie (ponad 2000 km) sprawiły, że cel pielgrzymki został osiągnięty w zakładanym terminie. Biało-czerwona grupa pielgrzymów dotarła do wiecznego miasta 7 lipca. W sobotę pielgrzymi uczestniczyli we mszy Św. przy grobie Św. Jana Pawła II. Pielgrzymów pozdrowił sam Ojciec Św. Franciszek.

Tego trudu i satysfakcji nie da się opisać, ale warto to przeżyć.

To warto przeżyć - PIELGRZYMKA ROWEROWA PUŁAWY-CHEŁM-RZYM W DNIACH 24 CZERWCA – 8 LIPCA 2017r.To warto przeżyć - PIELGRZYMKA ROWEROWA PUŁAWY-CHEŁM-RZYM W DNIACH 24 CZERWCA – 8 LIPCA 2017r.To warto przeżyć - PIELGRZYMKA ROWEROWA PUŁAWY-CHEŁM-RZYM W DNIACH 24 CZERWCA – 8 LIPCA 2017r.

Biuletyn Firmy

Mostpress 02/2017

Certyfikaty i uprawnienia

  • 1
  • 2

Multimedia

Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Poczta dla pracowników