Mostostal Puławy S.A. w ramach Generalnego Wykonawstwa realizuje obiekty w następujących segmentach rynku:
Most im. Jana Pawła II przez rz. Wisłę w PuławachArena Łódź - hala sportowo - widowiskowa w Łodzi Wytwórnia Melaminy III w Zakładach Azotowych Montaż 3 elektrofiltrów w zakładach celulozy Stendal w Niemczech

Usługi budowlano-montażowe świadczone przez Mostostal Puławy:

  • Wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych, w tym ze stali stopowych i kwasoodpornych
  • Montaż instalacji technologicznych, maszyn i urządzeń w zakładach wielu branż przemysłowych
  • Budowa i uruchamianie instalacji ochrony środowiska
  • Projektowanie konstrukcji stalowych i instalacji technologicznych
  • Budowa, remonty i utrzymanie obiektów mostowych
  • Wykonawstwo i montaż specjalistycznych instalacji rurociągowych, w tym podlegających odbiorom UDT

Mostostal Puławy S.A. posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę spawaczy, legitymującą się uprawnieniami UDT, SLV, TÜV.

Świadczone usługi spawalnicze: ręczne spawanie łukowe, spawanie łukowe samoosłonowym drutem proszkowym, spawanie łukiem krytym jednym drutem elektrodowym, spawanie metodą MIG, spawanie metodą MAG, spawanie łukowe w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym, spawanie łukowe w osłonie gazu obojętnego drutem proszkowym, spawanie metodą TIG, zgrzewanie łukiem ciągnionym kołków w osłonie łuku tuleją ceramiczną lub gazem osłonowym.

Mostostal Puławy S.A. świadczy specjalistyczne usługi dźwigowe na terenie całej Polski. Udźwig sprzętu dźwigowego w zakresie od 10t do 100t.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i nowoczesnym sprzętem (żurawie samochodowe, żurawie terenowe, żurawie gąsienicowe, żurawie wieżowe, podnośniki koszowe, podnośniki teleskopowe).

Żuraw samochodowy AC 80 Żuraw samochodowy AC 55 Żuraw samochodowy T321 Żuraw terenowy A450

Spółka dynamicznie rozwija swoją działalność eksportową, która od najwcześniejszych lat istnienia firmy stanowi poważny segment jej działalności.
Obecnie Mostostal z dużym powodzeniem działa na rynkach: niemieckim, szwajcarskim, austriackim, szwedzkim, norweskim, fińskim oraz duńskim, gdzie specjalizuje się w budowie i montażu kotłów energetycznych różnego typu, elektrofiltrów, wykonawstwie i montażu instalacji oczyszczania spalin. W realizacji usług eksportowych Mostostal Puławy współpracuje z dużymi światowymi korporacjami operującymi na całym świecie.

Pracownia Badań Nieniszczących wykonuje badania:

  • nieniszczące: radiograficzne, ultradźwiękowe, magnetyczno-proszkowe, penetracyjne i wizualne (możliwość prześwietleń do 100 mm grubości materiału)
  • niszczące: mechaniczne, wytrzymałościowe, metalograficzne


Kontakt:
Pracownia Badań Nieniszczących
tel. 81 473 12 73
Kierownik - Jerzy Kubiś

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WKS

wks

Biuro Projektowe

Biuro Projektowe

Wyposażenie techniczne

Wyposażenie techniczne

Biuro w Niemczech

Biuro w Niemczech

Oferty pracy

50 lat Mostostalu Puławy

Aktualności

Dwa brązowe medale zawodnika Pogoni Mostostal Puławy na MME

Znakomity start Daniela Staniszewskiego w młodzieżowych mistrzostwach Europy w portugalskiej Anadii. Zawodnik Pogoni Mostostal wywalczył dwa brązowe medale.

20-latek z Ciechanowa to obecnie jedna z największych nadziei polskiego kolarstwa torowego. W poprzednim sezonie ścigał się w Verva ActiveJet, ale po rozpadzie tej grupy postanowił kontynuować swoją karierę w Pogoni Mostostal Puławy. W ten sposób województwo lubelskie zyskało zawodnika, który ma na swoim koncie już sporo sukcesów – w 2015 r. był mistrzem Polski w wyścigu na dochodzenie oraz scratchu, a rok później zajął drugie miejsce w Pucharze świata w Glasgow w wyścigu na dochodzenie. Wiosną tego roku startował w seniorskich mistrzostwach świata w Hongkongu i, choć wrócił bez medalu, to pokazał się z bardzo dobrej strony.

W czempionacie kontynentalnym w kategorii U-23 poszło mu już jednak wybitnie. Pierwszy medal wywalczył pierwszego dnia imprezy na Półwyspie Iberyjskim. W wyścigu indywidualnym na dochodzenie był trzeci, a do wejścia do finału zabrakło mu jedynie pół sekundy.

Na kolejne podium musiał poczekać dwa dni – do wyścigu drużynowego na dochodzenie. Tam wraz z Dawidem Czubakiem, Szymonem Krawczykiem i Bartoszem Rudykiem w imponującym stylu wszedł do walki o najwyższe miejsce. Biało-Czerwoni w eliminacjach ustanowili nowy rekord Polski 4:01.626. W pojedynku o brąz zmierzyli się ze Szwajcarami i wygrali w pięknym stylu. Helweci wpadli na metę spóźnieni o ponad 0.3 sek.

Warto wspomnieć, że puławianin próbował swoich sił również w scratchu i w wyścigu Madison. Rywalizację w obu tych specjalnościach ukończył na piątym miejscu. – Myślę, że Daniel osiągnął znakomite rezultaty. Trochę szkoda mi jedynie wyścigu indywidualnego na dochodzenie, gdzie mógł pokusić się o wejście do finału. Nie ma jednak sensu narzekać, bo wraca z dwoma medalami. To duże osiągnięcie dla naszego klubu. Cieszę się, że możemy mu umożliwić dobre przygotowanie się do startów na torze również poprzez udział w wyścigach szosowych – mówi Adam Wojewódka, trener Pogoni Mostostal Puławy.

Wybrane wyniki – indywidualnie: wyścig na dochodzenie: 1. Mark Stewart (Wielka Brytania), 2. Ivo Oliveira (Portugalia), 3. Daniel Staniszewski (Polska); scratch: 1. Yauheni Karalio (Białoruś), 2. Niklas Larsen (Dania), 3. Maksim Piskunov (Rosja), (...) 5. Daniel Staniszewski (Polska); Madison: 1. Belgia (Lindsay de Vylder, Robbe Ghys), 2. Rosja (Maksim Piskunov, Sergei Rostovtsev), 3. Ukraina (Roman Gladysh, Vitaliy Hryniv), (...) 5. Polska (Szymon Krawczyk, Daniel Staniszewski). Drużynowo – wyścig na dochodzenie: 1. Wielka Brytania (Matthew Bostock, Ethan Hayter, Joe Holt, Matthew Walls), 2. Belgia (Lindsay de Vylder, Robbe Ghys, Gerben Thijssen, Saha Weemaes), 3. Polska (Dawid Czubak, Szymon Krawczyk, Bartosz Rudyk, Daniel Staniszewski).

źródło: dziennikwschodni.pl

Dwa brązowe medale zawodnika Pogoni Mostostal Puławy na MMEDwa brązowe medale zawodnika Pogoni Mostostal Puławy na MME

Biuletyn Firmy

Mostpress 02/2017

Certyfikaty i uprawnienia

  • 1
  • 2

Multimedia

Mostostal Puławy S.A - prezentacja oferty
Prezentacja firmy Mostostal Puławy S.A. Mostostal Puławy S.A. - Energetyka
Ambasador Polskiej Gospodarki Prezentacja krytego toru kolarskiego BGŻ Arena

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Poczta dla pracowników