Uroczyste otwarcie wiaduktu w Dąbrowie Górniczej

Uroczyste otwarcie wiaduktu w Dąbrowie Górniczej

17. grudnia 2007r. miało miejsce uroczyste otwarcie zmodernizowanego i przebudowanego wiaduktu w ciągu drogi krajowej nr 94 nad ulicą Jamki w Dąbrowie Górniczej. Inwestycja została zrealizowana przez Konsorcjum Mostostal Puławy S.A. - KARYA Sp. z o.o.

 

Wiadukt tworzą dwa niezależne obiekty: północny prowadzący w kierunku Katowic oraz południowy prowadzący w stronę Krakowa. Przebudowa prowadzona była w formie „Zaprojektuj i Wybuduj”. Zakres prac obejmował całkowite rozebranie obydwu estakad wiaduktu oraz wzniesienie w ich miejsce obiektów o identycznych parametrach geometrycznych z jednoczesnym podniesieniem ich klasy nośności do klasy A.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Inwestora - Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza i jego I Zastępca, a także Naczelnik Wydziału Inwestycji Miejskich, Inspektor Nadzoru oraz przedstawiciele Wykonawcy.

Uroczyste otwarcie wiaduktu w Dąbrowie Górniczej Uroczyste otwarcie wiaduktu w Dąbrowie Górniczej Uroczyste otwarcie wiaduktu w Dąbrowie Górniczej

Łączy nas pasja

Łączy nas pasja

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2020

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.