Spotkanie wigilijne z kolędą

Spotkanie wigilijne z kolędą

18. grudnia 2007r. Mostostal Puławy S.A. zorganizował dla swoich obecnych oraz emerytowanych pracowników Koncert Bożonarodzeniowy. Impreza, podczas której wystąpił Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle” oraz Grupa Wokalna pod kierunkiem Michała Matrasa odbyła się w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika”.

 

Żywiołowe tańce, świetna aranżacja wykonywanych utworów, odpowiednio dobrana dekoracja oraz zaśpiewana na końcu przez wszystkich kolęda wprowadziły uczestników w świąteczny nastrój zostawiając niezatarte wrażenia.

Po koncercie wszyscy mogli połamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia świąteczne podczas spotkania wigilijnego w pobliskiej restauracji „Izabella”. Była to również świetna okazja do prowadzenia rozmów oraz wymiany doświadczeń pomiędzy obecnymi i emerytowanymi pracownikami naszej firmy. Nie obyło się również bez wspominania pierwszych lat działalności Mostostalu Puławy i przedstawienia obecnej pozycji spółki.

Z pewnością wspólne spotkanie wpłynęło na zacieśnienie więzów pomiędzy obecnymi i byłymi pracownikami Mostostalu Puławy podkreślając tym samym ich przynależność do „wspólnej mostostalowskiej rodziny”.

Spotkanie wigilijne z kolędą Spotkanie wigilijne z kolędą Spotkanie wigilijne z kolędą Spotkanie wigilijne z kolędą Spotkanie wigilijne z kolędą Spotkanie wigilijne z kolędą

Łączy nas pasja

Łączy nas pasja

Biuletyn Firmy

Mostpress 01/2020

Multimedia

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

KS „Pogoń” Mostostal Puławy

Kontakt

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy

tel. +48 81 477 58 80
fax. +48 81 473 12 44

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.