Kariera - Oferty pracy
Europa
Europa
Europa

Mostostal Puławy S.A. poszukuje kandydata do pracy na stanowisku

Operator żurawia samojezdnego – kontrakty zagraniczne

Kandydat winien spełniać następujące wymagania:

  • Uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii B, C
  • Uprawnienia UDT – operator żurawia samojezdnego
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora żurawi samojezdnych (udokumentowanie stażu pracy na stanowisku operatora żurawi samojezdnych- referencje)

Obowiązki powierzone kandydatowi w wyniku procesu rekrutacji:

  • Praca na żurawiach samojezdnych w klasie od 40 do 220 t (w większości są to żurawie Terex-Demag
  • Serwisowanie i naprawa żurawi samojezdnych oraz innych urządzeń będących na stanie Mostostalu Puławy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na kontraktach zagranicznych
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Praca na stanowiska operatora żurawia samojezdnego na kontraktach zagranicznych (w szczególności w Anglii, Niemczech, Francji oraz innych krajach Europy gdzie Mostostal Puławy realizuje kontrakty).
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej międzynarodowej pozycji w branży budowlanej
  • Wynagrodzenie zgodne z obowiązującymi stawkami w danym kraju gdzie realizowane są kontrakty przez Mostostal Puławy

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie Listu motywacyjnego oraz CV do Działu Spraw Pracowniczych. CV winno zawierać wykaz prac lub projektów o charakterze zbliżonym do wymienionego wyżej zakresu obowiązków. Mostostal Puławy S.A. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy
tel. 81 759-09-38 wew.142