Firma
Władze firmy
Firma
Władze firmy
Firma
Władze firmy

Tadeusz Rybak

Prezes Zarządu, Dyrektor

Tadeusz Rybak - Prezes Zarządu, Dyrektor

Ur. w 1951r. Jest absolwentem Politechniki Lubelskiej i Uniwersytetu De Paull w Chicago. Preferuje ciągłość dokształcania się. Ukończył podyplomowe studia na Wydziale Dróg i Mostów Politechniki Warszawskiej oraz jest posiadaczem licznych certyfikatów z dziedziny ekonomii, zarządzania i marketingu. Kariera zawodowa to głównie Mostostal Warszawa i Mostostal Puławy.

"Najważniejsze jest w życiu to, aby znaleźć swoje miejsce w przestrzeni zawodowej i prywatnej. Należy dołożyć wszelkich starań, aby to, co robimy, sprawiało nam satysfakcję i dawało możliwości rozwoju, równocześnie zabezpieczając potrzeby naszych najbliższych. Idealnym połączeniem jest praca, która po części realizuje nasze pasje. Warto podejmując codzienne obowiązki, mieć poczucie, że robi się coś, co sprawia nam przyjemność i daje powody do zadowolenia."

Tadeusz Rybak Prezes Zarządu Mostostal Puławy S.A.

Jerzy Świeca

Wiceprezes, Dyrektor ds. Marketingu i Produkcji

Jerzy Świeca - Wiceprezes, Dyrektor ds. Marketingu i Produkcji

Urodzony w 1971 roku. Inżynier - mechanik, praktycznie całe życie zawodowe związane z Mostostalem Puławy. Przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej począwszy od inżyniera przygotowania produkcji, kierownika projektu kontraktu kończąc na zajmowanym obecnie stanowisku.

"Należy zdawać sobie sprawę, że prawdziwymi kołami zamachowymi naszego przedsiębiorstwa są nasi inżynierowie, technolodzy, spawacze i monterzy. Ten zespół ludzki cały czas podwyższa swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe dzięki codziennym trudnościom, jakim muszą stawiać czoła, a wynikającym przede wszystkim z niepowtarzalności naszej produkcji warsztatowej. Cała załoga pełni swoje obowiązki w wyjątkowo wymagających warunkach."

Jerzy Świeca Wiceprezes Zarządu Mostostal Puławy S.A.

Rada Nadzorcza

Sebastian Rudnicki – Przewodniczący Rady Nadzorczej
Daniel Rybak – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
Grażyna Łojko – Sekretarz Rady Nadzorczej
Jarosław Maciej Klimont – Członek Rady Nadzorczej
Czesław Karol Byczek – Członek Rady Nadzorczej