Kariera - Oferty pracy
Europa
Europa
Europa

Mostostal Puławy S.A. poszukuje kandydatów do pracy na budowie w Niemczech
na stanowisku

SPAWACZ

Kandydat winien spełniać następujące wymagania:

  • Posiadać umiejętności oraz aktualne certyfikaty na spawanie w metodzie TIG (141) lub/oraz TIG / E (141/111) stali z grupy materiałowej 1 lub 5.
  • Doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku spawacza urządzeń ciśnieniowych i rurociągów.
  • Przewidywany czas pracy na budowie od 15.08.2021 do 20.12.2021
  • Przed przystąpieniem do pracy zostaną przeprowadzone testy w siedzibie firmy w Puławach.

Obowiązki powierzone kandydatowi w wyniku procesu rekrutacji:

  • Spawanie części ciśnieniowej kotła zgodnie z wymogami zleceniodawcy.
  • Nadzór nad powierzonym sprzętem.
  • Przestrzeganie przepisów obowiązujących na budowie.

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie
  • Transport na budowę i z budowy
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Znakomite warunki socjalne,
  • Możliwość pracy w firmie z długoletnim doświadczeniem w branży,
  • Możliwość pracy po zakończeniu kontraktu na innych projektach w kraju lub za granicą.
  • Pracę w doświadczonym, zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie Listu motywacyjnego oraz CV do Działu Spawalnictwa lub Działu Spraw Pracowniczych. CV winno zawierać wykaz prac lub projektów o charakterze zbliżonym do wymienionego wyżej zakresu obowiązków.

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy – Azoty
tel. 694-482-478