Kariera - Oferty pracy
Europa
Europa
Europa

Mostostal Puławy S. A. poszukuje  kandydatów do pracy w Puławach na stanowisku

Monter rurociągów

Kandydat winien spełniać następujące wymagania:

  •  Mile widziane wykształcenie zawodowe w kierunku monter rurociągów lub pokrewne (ślusarz, mechanik, spawacz, monter konstrukcji stalowych),
  •  Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku montera rurociągów lub pokrewnym,
  •  Mile widziana znajomość podstawowych zasad czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej (rysunków izometrycznych, przewodników produkcyjnych, instrukcji technologicznych, kart technologicznych itd.) na poziomie niezbędnym do prefabrykacji
  •  Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu montażu rurociągów technologicznych,
  •  Umiejętność przygotowania styków do spawania,
  •  Podstawowa znajomość z gatunków stali grup materiałowych 1,2,6,8,9,10,

Obowiązki powierzone kandydatowi w wyniku procesu rekrutacji:

  • Pracownikowi zatrudnionemu na stanowisku montera konstrukcji stalowych zostaną powierzone obowiązki adekwatne do jego doświadczenia, umiejętności, wykształcenia oraz ambicji personalnych. Obowiązki te nie będą wykraczały poza zakres standardowych obowiązków na stanowisku montera konstrukcji stalowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Znakomite warunki socjalne,
  • Możliwość pracy w firmie z długoletnim doświadczeniem w branży,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w doświadczonym, zgranym zespole.
  • Pracę w kraju i za granicą.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie Listu motywacyjnego  oraz CV do Działu Spraw Pracowniczych. CV winno zawierać wykaz prac lub projektów o charakterze zbliżonym do wymienionego wyżej zakresu obowiązków.

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy – Azoty
tel. 81 759-09-38 wew.142