Kariera - Oferty pracy
Europa
Europa
Europa

Mostostal Puławy S.A. poszukuje kandydata do pracy na stanowisku

Inżynier budowy

Kandydat winien spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, mechanika, energetyka, ochrona środowiska)
  • Dobra znajomość programu MS Office (Atutem będzie dobra znajomość MS Project)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w działaniu,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Gotowość do pracy w delegacji, służbowych wyjazdów zagranicznych

Obowiązki powierzone kandydatowi w wyniku procesu rekrutacji:

  • Wsparcie kierownika budowy / kierownika robót w zakresie realizacji robót zgodnie z umową, projektem technicznym, założonym harmonogramem oraz przyjętym budżetem
  • Analiza dokumentacji technicznej, przygotowanie zestawień ilościowo – jakościowych do zamówień materiałów i usług
  • Bieżące monitorowanie dostaw w ujęciu ilościowym i jakościowym
  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót, utrzymania reżimów i standardów jakościowych oraz rozliczeń
  • Zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP, inicjowanie działań zapobiegających powstawaniu zagrożeń dla zdrowia i życia podległego personelu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie,
  • Stanowisko pracy gwarantujące stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Praca przy realizacji naszych projektów, zarówno w kraju jak i za granicą.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie Listu motywacyjnego oraz CV do Działu Spraw Pracowniczych.

Mostostal Puławy S.A.
ul.Budowlanych 5
24-110 Puławy
tel. 81 759-09-38 wew.142