Kariera - Oferty pracy
Europa
Europa
Europa

Mostostal Puławy S.A. poszukuje kandydata do pracy na stanowisku

Inżynier budowy ds. planowania i raportowania

(Project scheduler)

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Dobra znajomość programu MS Office;
  • Znajomość środowiska MS Project – warunek konieczny;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w działaniu;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny;
  • Gotowość do pracy w delegacji, służbowych wyjazdów zagranicznych
  • Mile widziany status osoby osiedlonej w UK w rozumieniu obowiązujących przepisów - https://www.gov.uk/settled-status-eu-citizens-families

Obowiązki powierzone kandydatowi w wyniku procesu rekrutacji:

  • Wsparcie kierownika budowy / kierownika robót w zakresie planowania i rejestrowania postępu prac na budowie;
  • Bieżące monitorowanie i raportowanie postępu prac i terminów dostaw;
  • Tworzenie, śledzenie i aktualizowanie harmonogramu prac, generowanie raportów postępu prac;
  • Rejestrowanie pracochłonności w ujęciu dziennym, tygodniowym i miesięcznym

Oferujemy:

  • Polską umowę o pracę na pełny etat z oddelegowaniem do Wielkiej Brytanii / Brytyjską umowę o pracę / B2B
  • Bogaty pakiet benefitów: pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie kosztów kształcenia oraz letniego wypoczynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji wraz z aktualnym CV do Działu Spraw Pracowniczych.

Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-110 Puławy
tel. 81 759-09-38 wew.142