Kariera - Oferty pracy
Europa
Europa
Europa

Mostostal Puławy S.A. poszukuje kandydatów do pracy na budowie nowego kotła w Anglii na stanowisku

Spawacz

Kandydat winien spełniać następujące wymagania:

  • Posiadać umiejętności spawania w metodach: TIG (141) lub/oraz TIG/E (141/111)
  • Posiadać certyfikaty dla spawania stali węglowej i stopowej: FM1 lub FM3.
  • Doświadczenia zawodowe w pracy na stanowisku spawacza przy spawaniu rurociągów oraz elementów ciśnieniowych i nieciśnieniowych ze stali węglowej lub stopowej.
  • Przed przystąpieniem do pracy przewidywane jest wykonanie próby przedprodukcyjnej spawania w celu potwierdzenia umiejętności kandydata w siedzibie firmy w Puławach.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz instrukcji spawalniczych (WPS) będzie dodatkowym atutem.
  • Wymaganie posiadania paszportu

Obowiązki powierzone kandydatowi w wyniku procesu rekrutacji:

  • Spawanie części ciśnieniowej kotła zgodnie z wymogami zleceniodawcy,
  • Nadzór nad powierzonym sprzętem,
  • Przestrzeganie przepisów obowiązujących na budowie,

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie
  • Transport na budowę i z budowy
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,
  • Możliwość pracy w firmie z długoletnim doświadczeniem w branży,
  • Możliwość pracy po zakończeniu kontraktu na innych projektach w kraju lub za granicą.
  • Pracę w doświadczonym, zgranym zespole.
  • Praca od zaraz dla 6 – 7 spawaczy.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV do Działu Spawalnictwa

Mostostal Puławy S.A.
ul.Budowlanych 5
24-110 Puławy
tel. 694-482-478