Kariera - Oferty pracy
Polska
Polska
Polska

Mostostal Puławy S.A. poszukuje kandydatów na:

KIEROWNIKÓW BUDÓW

Miejsce pracy: cała Polska oraz kraje Europy Zachodniej

Opis stanowiska:

  • Organizacja budowy,
  • Opracowywanie harmonogramów,
  • Kierowanie i nadzór nad robotami budowlanymi,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami Systemu Zarządzania Jakością,
  • Terminowa realizacja budowy zgodnie z budżetem,
  • Koordynacja podwykonawców,
  • Współpraca z Inwestorem,
  • Współpraca z innymi działami w siedzibie firmy,

Wymagania:

  • Studia wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami,
  • 5-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy,
  • Doświadczenie w realizacji obiektów kubaturowych / instalacji przemysłowych / konstrukcji mostowych,
  • Dodatkowym atutem jest doświadczenie w Generalnym Wykonawstwie,
  • Dobra znajomość przynajmniej jednego zachodniego języka obcego,
  • Umiejętność pracy na komputerze,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zatrudnienie na pełny etat wraz z bogatym pakietem socjalnym
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej międzynarodowej pozycji w branży budowlanej,
  • Możliwość pracy na kontraktach zagranicznych
  • Rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesyłanie CV na adres:

Dział Spraw Pracowniczych
Mostostal Puławy S.A.
ul. Budowlanych 5
24-100 Puławy