Gala Builder Awards to doroczne wydarzenie, w którym na pierwszym planie jest polskie budownictwo i jego sukcesy, firmy oraz organizacje, a przede wszystkim ludzie – osobowości branży. Gala Builder Awards to święto polskiego budownictwa. Tym, którzy odgrywają wiodącą rolę w polskim budownictwie, architekturze oraz nauce i edukacji, wpływając na trwały rozwój naszej branży.

Magazyn „Builder” po raz 21. przyznał wyróżnienia. Ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się w Warszawie.

W tegorocznym rankingu Builder Awards za 2023 rok, Mostostal Puławy S.A. został uhonorowany tytułem BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023 za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym; za szczególne osiągnięcia  w danym roku, wyróżniające firmę na tle branży i konkurencji.

Natomiast Pan Prezes Tadeusz Rybak został laureatem wyróżnienia OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023 przyznawanego za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.

Nagrody Buildera są uznaniem pozycji rynkowej przedsiębiorstw, talentu i managerskich sukcesów w zarządzaniu biznesem.

Wyróżnienia posiadają ugruntowaną renomę i cieszą się uznaniem w środowisku budowlanym. To nagrody dla niekwestionowanych liderów branży i najlepszych managerów spośród przedstawicieli wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów publicznych oraz prywatnych, deweloperów, architektów i projektantów, wykonawców, producentów oraz doradców branżowych, a także firm i organizacji wspierających branżę oraz działających na rzecz polskiego budownictwa, nauki i edukacji.

Wyróżnienia magazynu „Builder“ 2023

Wyróżnienia magazynu „Builder“ 2023

Wyróżnienia magazynu „Builder“ 2023

Wyróżnienia magazynu „Builder“ 2023

Wyróżnienia magazynu „Builder“ 2023

Wyróżnienia magazynu „Builder“ 2023 - Budowlana Firma Roku 2023

Wyróżnienia magazynu „Builder“ 2023 - Osobowość Branży 2023